Kategorie
historia narzędzia

Alteryx online!

Alteryx online – historia słonecznej firmy Alteryx rozpoczęła się w 2010 roku dzięki ogromnej pasji i zaangażowaniu trzech założycieli: Neda Hardinga, Deana Stoeckera i Olivii Duane Adams. Stworzone przez nich narzędzie, promowane pod tą samą nazwą, zajęło zaledwie kilka lat, aby zyskać szerokie uznanie i zainteresowanie ze strony globalnych korporacji zmagających się z ogromną ilością danych. Alteryx, stawiając sobie za cel skoncentrowanie jak największej liczby kroków analitycznych w rękach analityków, oferuje zupełnie nową jakość, która przekłada się na wymierne korzyści dla organizacji.

Alteryx online

Alteryx to wysokiej klasy narzędzie analityczne przeznaczone do procesu ETL i zaawansowanej analizy danych. Jest szeroko stosowany przede wszystkim w procesie przygotowywania danych do analizy, eliminując powtarzalne, niezwykle czasochłonne czynności, dzięki czemu pozwala analitykom skupić się na tym, co najważniejsze, tj. analizie danych, poszukiwaniu zależności i trendów. Dzięki odwróceniu proporcji czasu spędzonego na przygotowywaniu i analizowaniu danych, możliwości natychmiastowego łączenia się z wieloma różnymi źródłami oraz intuicyjnej obsłudze (technologia „przeciągnij i upuść”), Alteryx niezwykle szybko zyskał uznanie wielu wiodących organizacji. Jego możliwości docenili między innymi: Ford, Audi, Coca Cola, Dell, Vodafone, Amazon, Google, IBM, Microsoft i Unilever. Jakie są główne obszary zastosowania tego narzędzia Alteryx online?

Dzięki Alteryx proces ten jest możliwy nawet sto razy szybciej! Dzięki metodzie „przeciągnij i upuść” interfejs jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, a łączenie i usuwanie danych z magazynów, arkuszy kalkulacyjnych lub aplikacji w chmurze nie wymaga umiejętności programowania ani znajomości języków baz danych także w nakierowaniu na Alteryx cena.

Tradycyjne predykcyjne metody analityczne opierają się na złożonych, wymagających platformach kodowania, które często nie są dostępne dla analityków danych. Alteryx z powodzeniem rozwiązuje ten problem, oferując ponad 30 zaawansowanych narzędzi predykcyjnych, stworzonych na podstawie języka R mówiąc o alteryx cennik. W rezultacie ułatwia i przyspiesza analizę predykcyjną, eliminuje tradycyjne, statyczne raporty i zastępuje je interaktywnymi wizualizacjami, a także umożliwia tworzenie niestandardowych narzędzi prognostycznych i importowanie nowych pakietów. Dowiedz się więcej na https://astrafox.pl/alteryx/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *